Aktualności

Lista uczniów zakwalifikowanych do projektu

W dniu 13.09.2017 r. odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej, która w oparciu o kryteria zawarte w Regulaminie Rekrutacji Uczniów dla wybranej formy wsparcia zakwalifikowała uczestników do Projektu “Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach”.

Listy zawarte są w załącznikach:

- Język obcy zawodowy - angielski
- Język obcy zawodowy - niemiecki
- Kierowca wózków jezdniowych silnikowych
- Operator obrabiarek sterowanych numerycznie
- Operator żurawi przenośnych typu HDS
- Prawo jazdy kat. B
- Programy CAM/CAD
- Projektowanie AUTO-CAD
- Spawanie MAG
- Spawanie MIG
- Spawanie TIG
- Umiejętność posługiwania się testerem diagnostycznym

 
UWAGA !!! - WOLNE MIEJSCA NA KURSY:
- Prawo jazdy kat. B (wymagane ukończenie 18 lat)
- Język obcy zawodowy - angielski

Składanie formularzy do 21.09.2017 r.