Aktualności

Lista uczniów zakwalifikowanych do projektu w dniu 23.07.2019

W dniu 23.07.2019 r. odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej, która w oparciu o kryteria zawarte w Regulaminie Rekrutacji Uczniów dla wybranej formy wsparcia zakwalifikowała uczestników do Projektu "Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach".

Listy przyjętych na kursy ostały zamieszczone na tablicy ogłoszeń w budynku Warsztatów Szkolnych ZSTE - obok sali nr 39.

UWAGA ! - WOLNE MIEJSCA NA KURSY I SZKOLENIA:

    Kierowca wózków jezdniowych silnikowych
    Operator żurawi przenośnych typu HDS
    Projektowanie AUTO-CAD
    Język obcy zawodowy – angielski/niemiecki
    Diagnoza komputerowa sterowników samochodowych i oprogramowania
    Elektroniczny system Diesla EDC z pompami wtryskowymi Bosch
    Umiejętność posługiwania się testerem diagnostycznym