e-materiały

 

Od dnia 25.03 materiały edukacyjne będą przesyłane przez nauczycieli na maila.

 

 

Wychowanie fizyczne i edukacja zdrowotna

Ćwiczenia dla zdrowia ;)

--------------------------

Biblioteka Szkolne

Zobacz więcej

--------------------------

 

Marek Burda

doc dowlandKlasa 2KO pracownia programowania obrabiarek CNC

 

doc dowlandKlasa 3KO pracownia programowania obrabiarek CNC

 

W celu usprawnienia kontaktu, oraz indywidualnego dostosowania materiałów dydaktycznych, proszę wszystkich uczni klas: 2KO, 3KO oraz 3N (Operator Obrabiarek Skrawających) z którymi prowadzę zajęcia, o przesłanie aktualnych adresów e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

--------------------------

Jan Bylica

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji. Klasy 1N 1PN

 

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji. Szkoła Branżowa

 

--------------------------

Witold Bylica

Zobacz więcej

--------------------------

Paweł Bzdek

Zobacz więcej

--------------------------

Marcin Cap

Zobacz więcej

--------------------------

Katarzyna Cegielska

Zobacz więcej

--------------------------

Małgorzata Czop

Zobacz więcej

--------------------------

Aleksandra Dębska-Dohojda

pdf downloadZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Marcjanna Fijał

Zobacz więcej

--------------------------

Tomasz Fijał

pdf downloadZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Ks. Marcin Filar

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Elżbieta Gołębiowska

Zobacz więcej

--------------------------

Dorota Góralik

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

jpgMein Beruf 2 str 101

 

jpgMein Beruf 2 str 96 i 97

 

--------------------------

Paweł Górecki

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji dla klasy 3T

 

jpgKlimatyzacja

 

--------------------------

Iwona Górka

Zobacz więcej

--------------------------

Maria Górka

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Anna Górlińska

doc dowlandKLASA 1GGS

 

doc dowlandKLASA 2GX

 

doc dowlandKLASA 3GX

 

--------------------------

Beata Grochal

pdf downloadZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Agata Grocholska - Malisz

pdf downloadZakres materiału do samodzielnej realizacji. Klasy I

 

--------------------------

Krzysztof Halek

Zobacz więcej

--------------------------

Magdalena Nalepa - Irzyk

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Edyta Jaror - Rakoczy

pdf downloadZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Wojciech Jodłowski

doc dowlandBHP

 

doc dowlandPodstawy konstrukcji maszyn

 

--------------------------

Kazimierz Kaleta

Zobacz więcej

--------------------------

Katarzyna Kamyczura

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji. 25.03

 

--------------------------

Anna Kęsek

doc dowlandJęzykl polski. Klasy: 1PM 1T 2H 2M 3F 4SP 4M

 

--------------------------

Katarzyna Kiszka-Dąbrowska

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Jerzy Kosiński

doc dowlandKlasa 1GKO. Grupa operatorów

 

--------------------------

Michał Kosiński

Zobacz więcej

--------------------------

Dorota Krawiec

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Andrzej Kruczek

Zobacz więcej

--------------------------

Marcin Kumórek

Zobacz więcej

--------------------------

Danuta Kurek

pdf downloadZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Grażyna Krzystańska

pdf downloadZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Edyta Leśniak

pdf downloadŚrodowisko naturalne

 

pdf downloadWyposażenie techniczne

 

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Krzysztof Maciejewski

Zobacz więcej

--------------------------

Agnieszka Makselon-Kurek

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Marzena Malinowska

Zobacz więcej

 --------------------------

Małgorzata Matoga-Lenart

pdf downloadZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Teresa Mitan-Szymańska

Zobacz więcej

--------------------------

Agnieszka Nowak

Zobacz więcej

--------------------------

 Lucyna Nowak

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Anna Ochender-Lebiest

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Katarzyna Ogórek

Zobacz więcej

--------------------------

 Jolanta Oleś

 doc dowlandEGZAMIN PISEMNY Z PODSTAW RACHUNKOWOŚCI

 

doc dowlandII semestr - Zarządzanie firmą

 

doc dowlandPodstawy rachunk i finansów II semestr

 

--------------------------

Ewelina Olszewska

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Monika Pawlikowska

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Elżbieta Piątek

Zobacz więcej

 --------------------------

Andrzej Pietrzak

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Marta Piwowarczyk

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji. 24.03

 

--------------------------

Marta Pląder

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Ryszard Pląder

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Piotr Pułka

Zobacz więcej

--------------------------

Beata Ratowska

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Robert Rospond

Zobacz więcej

--------------------------

Iwona Rusin

Zobacz więcej

--------------------------

Anna Rychlicka

doc dowlandKlasa 3A i 3F

 

doc dowlandKlasa 3H

 

--------------------------

Małgorzata Rygiel-Zaworska

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Katarzyna Smaroń

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

 Ryszard Sobkowicz

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Małgorzata Sosin

Zobacz więcej

--------------------------

Marzena Sordyl

Zobacz więcej

--------------------------

Agata Sraga

Zobacz więcej

--------------------------

Marcin Starzec

Zobacz więcej

--------------------------

Waldemar Starzec

Zobacz więcej

--------------------------

Krzysztof Suruło

Zobacz więcej

--------------------------

Sybilla Szpakiewicz

Zobacz więcej

--------------------------

Maria Szuba - Holewa

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Krzysztof Szymski

Zobacz więcej

--------------------------

Renata Tokarz

Zobacz więcej 

--------------------------

Wojciech Tylko

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji dla klas: 2KO i 3SZ

 

--------------------------

Barbara Urbaniak

Zobacz więcej

--------------------------

Agnieszka Urbańska

Zobacz więcej

--------------------------

Andrzej Walas

Zobacz więcej

--------------------------

Monika Wansławowicz

pdf downloadZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Barbara Wincenciak

Zobacz więcej

--------------------------

Grzegorz Wyroba

Zobacz więcej

--------------------------

Danuta Zaworska-Bicz

Zobacz więcej

--------------------------

Marek Ziemian

Zobacz więcej

--------------------------

Elżbieta Żak

doc dowlandZakres materiału do samodzielnej realizacji

 

--------------------------

Aneta Żądło

doc dowlandZajęcia rewalidacyjne. Materiały do pracy 23.03-27.03.2020

 

--------------------------