Konkursy i turnieje

Zaplanuj swoją przestrzeń

Konkurs internetowy z zakresu wiedzy o gospodarce przestrzennej w Polsce, o charakterze otwartym i zasięgu ogólnopolskim.
Konkurs przebiega w trzech następujących po sobie etapach: eliminacje, etap centralny oraz finał konkursu. Terminy dotyczące poszczególnych etapów zostaną wprowadzone na stronie internetowej dotyczącej konkursu: https://www.konkurs.gik.pw.edu.pl/ oraz na konkursowym fanpage'u.

Opiekunowie: nauczyciele geografii - mgr Małgorzata Czop & mgr Tomasz Fijał

 

Plakat zaplanuj

Zobacz więcej...

Konkurs plastyczny przedłużony!

Konkurs plastyczny „ZSTE – obiekt dawniej, dziś ,w przyszłości” nie został jeszcze rozstrzygnięty. Termin oddania prac został przesunięty do 3 dni od powrotu do zajęć w szkole.

Jest więc okazja do wykonania pięknych prac plastycznych bez pośpiechu. Kto nie złożył pracy plastycznej proszę ją wykonać , a kto złożył i chciałby wykonać jeszcze jedną pracę inną techniką lub zamienić już wykonaną, to zachęcam do takiego działania.
Jednocześnie informuję, że najwięcej prac zostało wykonanych techniką ołówkiem, a tylko jedna praca techniką mieszaną / wydzieranka, wyklejanka, zapałkami, ziarenkami itd./ W technice przestrzennej / 2 D lub 3 D/ model lub makieta/ nie było żadnej pracy. Najwięcej prac przedstawiało szkołę „dziś” i w „przyszłości”. Jedną pracę przysłał absolwent naszej szkoły.

Za wszystkie prace bardzo dziękuję i czekam na więcej. 

Elżbieta Gołębiowska

Zobacz więcej...

Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „ZSTE - szkolny obiekt budowlany dawniej, dziś i jutro”

W ramach przygotowań do 75 rocznicy powstania naszej szkoły - Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych nauczyciele przedmiotów zawodowych budowlanych ogłaszają

Szkolny Konkurs Plastyczny pt.

„Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych – szkolny obiekt budowlany- dawniej, dziś i jutro”

Konkurs jest przeznaczony jest dla wszystkich, którzy są lub byli związani z Zespołem Szkół Techniczno-Ekonomicznych, a więc uczniami, absolwentami i pracownikami Zespołu.

Zobacz więcej...

Konkurs z Rachunkowości i finansów

W dniu 18 lutego 2020 r. uczennice naszej szkoły: Irmina Kurowska i Magdalena Kutrzeba z kl. 4A oraz Zuzanna Kotoniak z kl. 4FM wzięły udział w finale Konkursu z rachunkowości i finansów organizowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie.

Zobacz więcej...

Małopolskie Mistrzostwa Szkół Technik Samochodowy

16 grudnia 2019 w Krakowie odbyły się Drugie Małopolskie Mistrzostwa Szkół Technik Samochodowy. Impreza, której pomysłodawcą i sponsorem jest Fundacja Edukacja dla Społeczeństwa (FEDS), została przygotowana przez portale motoryzacyjne magazynmotomi.pl i motonauczyciel.com.pl, odpowiedzialne za opracowanie zagadnień teoretycznych i organizację imprezy, oraz przez Zespołu Szkół Mechanicznych nr3 w Krakowie, który udostępnił swe sale dydaktyczne i pomoce warsztatowe.

Zobacz więcej...