Konkursy i turnieje

TURNIEJ BUDOWLANY „ ZŁOTA KIELNIA” Edycja XLVIII

W roku szkolnym 2018/19  uczniowie naszej szkoły będą brać udział w turnieju budowlanym „ ZŁOTA KIELNIA” przeznaczonym dla Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodach budowlanych.

Eliminacje szkolne odbędą się w dniu 19.11.2018  w godzinach:
Część  I  - 8.15 do 9.30 ( test)
Część II – 10.45-11.30 ( zadanie obliczeniowo-opisowe)

Udział w turnieju jest obowiązkowy dla uczniów klasy III Y – zawodu murarz. Pozostali uczniowie w zawodzie murarz z klas wielozawodowych mogą zgłaszać udział w konkursie do dnia 15.11.2018r. do Przewodniczącej Etapu Szkolnego Turnieju.

Konkurs szkolny turnieju składa się z części teoretycznej- testu oraz  krótkiej części obliczeniowo-opisowej ( zgodnie z regulaminem etapu okręgowego). Po klasyfikacji półrocznej biorąc pod uwagę także osiągnięte wyniki nauczania z zajęć praktycznych jako część praktyczna, Szkolna Komisja Turniej ustali wyniki etapu szkolnego i ogłosi  zwycięzców. Dwóch uczniów, którzy uzyskają najlepszy wynik  będą zakwalifikowani do udziału w etapie okręgowym, który corocznie odbywa się w  Zespole Szkół Budowlano-Ceramicznych w Gliwicach.

Więcej informacji o turnieju i regulamin konkursu : http://www.turniejbudowlany.edu.pl/

Przewodnicząca Szkolnego Etapu
Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”
Elżbieta Gołębiowska