Konkursy i turnieje

Zwycięskie biegi na100-lecie Niepodległości

9.11.2018roku na boisku LKS ,,LKS’’ odbyły się biegi przełajowe z okazji 100-lecia Niepodległości Polski, pod patronatem Starosty Myślenickiego. Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponad gimnazjalnych powiatu myślenickiego. ZSTE reprezentowało 10 dziewcząt i  17 chłopców.

W rywalizacji dziewcząt I miejsce zdobyła Martyna Spórna z kl. 1A, a II miejsce Jowita Stańczyk z kl. 1F, natomiast wśród chłopców Maciej Murzyn z kl. 4T zajął III miejsce.

Impreza została zorganizowana przez MOS i Starostwo Powiatowe w Myślenicach, aby "na sportowo" uczcić obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal, a zwycięscy biało-czerwone statuetki, przygotowane specjalnie na tę okazje.

W trakcie imprezy odbył się także konkurs historyczny na temat niepodległości Polski. Laureaci i uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy. Z ZSTE IV miejsce uzyskała Monika Żądło z kl. 1M, natomiast V miejsce uzyskał Mariusz Mika.

Uczennice Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach biorące udział w biegu z okazji 100-lecia Niepodległości w dniu 9.11.2018:

Stańczyk Jowita 1F
Płachna Faustyna 1F
Janicka Gabriela 1F
Spórna Martyna 1A
Żądło Monika 1M
Leśniak Alicja 2SP
Matluch Karolina 2SP
Leżańska Aleksandra 2SP
Sraga Nina 2SP
Jędrocha Sara 1H
Piwowarska Katarzyna 2M

20181109 113943

20181109 120741