Konkursy i turnieje

Finał konkursu wiedzy z rachunkowości

W dniu 05.02.2019 w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie odbył się finał Konkursu wiedzy z rachunkowości dla uczniów szkół średnich ekonomicznych z terenu Małopolski.

Naszą szkołę reprezentowali: Katarzyna Figiel i Magdalena Żur z klasy 4A oraz Grzegorz Kasperek z klasy 4F. Nasi uczniowie zajęli drużynowo 3 miejsce, a Kasia Figiel została laureatką konkursu zajmując indywidualnie 3 lokatę. Jest to ogromny sukces naszych ekonomistów biorąc pod uwagę, że w całym konkursie brało udział 456 uczniów z 24 szkół. W I części uczniowie rozwiązywali test obejmujący 40 pytań z zakresu rachunkowości oraz 4 zadania sytuacyjne. Następnie 7 finalistów, którzy najlepiej poradzili sobie w części pisemnej, odpowiadało ustnie na pytania przygotowane przez komisję konkursową. Gratulujemy całej naszej drużynie ogromnej wiedzy i zapału.

Opiekun: Agnieszka Makselon-Kurek

20190206 08483320190207 183453