Konkursy i turnieje

Ludność i osadnictwo

Wyniki szkolnego konkursu geograficznego

„Ludność i osadnictwo”

I miejsce: Marszalik Filip kl. 4F

II miejsce: Bonior Kinga kl. 3FM

III miejsce: Kasperek Grzegorz kl. 4F, Leśniak Artur: kl. 1A

Read more...

Szkolny Konkurs Przedsiębiorczości

30.11.2018r. na lekcji 4 w sali 23 odbędzie się Szkolny Konkurs z Przedsiębiorczości.

Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie prosimy o zgłoszenie się do organizatorów: p. Małgorzaty Czop i p. Edyty Jawor, do 23.11.2013 r.

Read more...

Konkurs kolęd i pastorałek!!!

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w szkolnym konkursie kolęd i pastorałek! Konkurs odbędzie się 17 grudnia (poniedziałek) o godz. 8:50 w świetlicy szkolnej. Chęć udziału w konkursie mogą zgłaszać soliści jak i duety z poszczególnych klas. Zapewniamy dobrą zabawę i atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia do 4 grudnia przyjmują katecheci: P. Marcjanna Fijał, ks. Marcin Filar.

Zachęcamy do wspólnego kolędowania!

Read more...

Zwycięskie biegi na100-lecie Niepodległości

9.11.2018roku na boisku LKS ,,LKS’’ odbyły się biegi przełajowe z okazji 100-lecia Niepodległości Polski, pod patronatem Starosty Myślenickiego. Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponad gimnazjalnych powiatu myślenickiego. ZSTE reprezentowało 10 dziewcząt i  17 chłopców.

Read more...

"Biało-czerwony" deser

25 października 2018r. uczennica naszej szkoły Aleksandra Orzechowska z klasy 2GX zdobyła II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Cukierniczym, który odbył się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach.

Read more...