Klub Ośmiu

Marta laureatką Gminnej Edycji Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

Marta Filipiec jest uczennicą ZSTE im. Mikołaja Reja w Myślenicach. W wolontariacie rozpoczęła swoją aktywną pracę już w gimnazjum, a w Szkolnym „Klubie Ośmiu” przy ZSTE w roku 2014.

Pomimo swoich codziennych obowiązków angażuje się w akcje organizowane poprzez szkołę i realizuje motto: „Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu”. Konsekwentnie pomaga potrzebującym poprzez chęć niesienia pomocy tam, gdzie jest potrzebna. Marta chce poprawić wizerunek otaczającej rzeczywistości i czuje się potrzebna, spełniona oraz szczęśliwa przez to, co robi dla innych. Włączając swój ogromny zapał, czyni i szerzy dobro, które na pewno zaowocuje w jej dalszym życiu. Dnia 8.03.2018 roku wzięła udział w XII Gminnej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków “Ośmiu Wspaniałych” i została jedną z ośmiu laureatów tego konkursu. Już dziś serdecznie Jej gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych!

Marcjanna Fijał