Klub Ośmiu

Wolontariusze i REJ BAND w DPS

W poniedziałek 7 stycznia 2019 roku wolontariusze i orkiestra REJ BAND przy ZSTE im. M. Reja w Myślenicach odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu.

Młodzież z klas 1F i 1M wraz z księdzem Marcinem Filarem zaprezentowały piękne przedstawienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia, a orkiestra wraz ze swym opiekunem panią Iwoną Gancarczyk – Rusin śpiewała znane i piękne polskie kolędy. Wiele osób nie mogło osobiście uczestniczyć w spotkaniu, wówczas orkiestra wyruszyła wraz z kolędą po pokojach mieszkańców. Wolontariusze ze swym opiekunem Marcjanną Fijał częstowali wszystkich ciastem upieczonym specjalnie na tę okazję i przywieźli dar w postaci 100 książek. Mieszkańcy DPS z ogromną radością uczestniczyli we wspólnym spotkaniu i zapraszali nas znów do siebie.

Marcjanna Fijał

ZOBACZ ZDJĘCIA