Olimpiady

Nagrody dla Kacpra Polaka

NAGRODY DLA KACPRA POLAKA, FINALISTY ETAPU OGÓLNOPOLSKIEGO
Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

 

W dniu 29.09.2020r. na Politechnice Krakowskiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród Ogólnopolskim Finalistom Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Z naszej szkoły nagrody rzeczowe odbierał Kacper Polak z klasy 4M w roku szkolnym 2019/20.
Kacper wiąże swoją przyszłość z branżą budowlaną. Dzięki uzyskaniu tytułu Finalisty przy rekrutacji na uczelnie techniczne otrzymuje maksymalną ilość punktów- 100%. Ponadto Politechnika Krakowska umożliwia otrzymanie już od pierwszego roku studiów stypendium naukowego za osiągnięte wyniki nauczania w szkole średniej.

Zdjęcia z wręczenia nagród wykonał Pan Jan Zych.

Kacprowi gratulujemy i życzymy samych sukcesów i spełnienia marzeń
Szkolny Komitet OWiUB
Elżbieta Gołębiowska, Lucyna Nowak, Renata Tokarz

 

DSC 5762

DSC 5754