Olimpiady

OLIMPIADY WIEDZY TECHNICZNEJ - Etap szkolny - zdalnie

UWAGA !

OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ ZDALNIE Z DOMU

OLIMPIADY WIEDZY TECHNICZNEJ - Etap szkolny

Organizatorzy OWT dostosowali w tym roku szkolnym przeprowadzenie konkursu do istniejących warunków epidemicznych tak, aby uczniowie nie byli poszkodowani. Dlatego w dniu 19.10.2020r. podjęto decyzję o przeprowadzeniu olimpiady na etapie szkolnym zdalnie z domu.

Aby być uczestnikiem w/w konkursu należy zgłosić się drogą mailową do Pani Renaty Tokarz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz wysłać do wiadomości Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 21.10.2020r do godziny 22.00

W temacie maila proszę wpisać: Olimpiada OWT – logowanie uczestnika

W treści maila proszę podać:

Imię i Nazwisko, klasa, Zawód/ np. Technik mechanik/, e-mail, telefon.

 

Aby potwierdzić zgłoszenie i otrzymać indywidualny kod do udziału w olimpiadzie, należy koniecznie przysłać wypełnioną Zgodę i Oświadczenie, które każdy uczestnik indywidualnie otrzyma po zgłoszeniu. Druk należy wydrukować i wypełnić albo przepisać ręcznie i wypełnić /jeśli nie ma możliwości wydruku/, a następnie wysłać scan lub zdjęcie jako załącznik na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem : Olimpiada OWT- oświadczenia

Proces rejestracji uczestników po zmianie będzie wyglądał następująco:

 - uczestnik z pomocą szkolnego opiekuna olimpiady rejestruje się na platformie konkursowej (przypominamy, że na stronie https://owt.enot.pl jest odnośnik do platformy konkursowej - przycisk zlokalizowany na środku ekranu "PLATFORMA KONKURSOWA" i tam będzie rejestracja)

 - Rejestracja uczestników kończy się w dniu 22.10.2020 o godzinie 15:00 (system automatycznie nie pozwoli na rejestrację po przekroczeniu tego terminu). Aby uniknąć problemów z logowaniem należy wcześniej zgłosić się do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 - Zatwierdzenie udziału w olimpiadzie odbywa się po rejestracji ucznia przez osobę odpowiedzialną za przeprowadzenie zawodów I stopnia

 - Otrzymanie kodów: od 22.10.2020 od godz. 16:01 do 23.10.2020 do godz. 9.30  osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie zawodów I stopnia ma możliwość podłączenia się do platformy konkursowej, odczytania i przesłania kodów dostępu dla poszczególnych uczestników uprawniające do rozpoczęcia rozwiązywania testów i  zadań. Kody otrzymacie za pomocą szkolnego systemu komunikacji elektronicznej- na adres email uczestników.

- Rozpoczęcie zawodów : w dniu Olimpiady  (23.10.2020 r - piątek) od godziny 10:00 do godziny 10:29 uczniowie będą zobowiązani do podłączenia się do platformy konkursowej i ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW

 - od godziny 10:30 NIE BĘDZIE MOŻNA JUŻ ROZPOCZĄĆ ZAWODÓW I STOPNIA OWT

 

- Czas rozwiązywania zadań : uczniowie rozwiązują zadania przez 90 minut (start pomiędzy godz. 10:00 a 10:29, a zakończenie pomiędzy 11:29 a 11:59), a następnie zatwierdzają swoje wyniki i kończą w ten sposób udział w zawodach I stopnia OWT

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt :

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nagrody na etapie szkolnym: Jeśli znajdziesz się w etapie okręgowym olimpiady będzie wpisana ocena celujące cząstkowa z wybranego przedmiotu technicznego oraz nagroda rzeczowa.

 

Życzymy sukcesów w etapie szkolnym i kwalifikacji do etapu okręgowego!

 

Elżbieta Gołębiowska, Renata Tokarz

Szkolny Komitet OWT