Olimpiady

XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanej

Uwaga:  Uczniowie Technikum Budowlanego
Komitet Szkolny XXXII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanej w Myślenicach przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych im. Mikołaja Reja zawiadamia, że w dniu   08.11.2018 roku o godzinach 8.10- 10.30 zostaną przeprowadzone  Zawody Szkolne Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanej.

Do udziału w zawodach mogą się zgłaszać uczniowie z klas II, III i IV Technikum Budowlanego do dnia 08.11.2018r.  
Zapisy prowadzi  Pani mgr inż. Lucyna  Nowak.
Zawody odbędą się na 1,2,3 lekcji w sali nr 23. Uczestnicy olimpiady są zwolnieni z 3 pierwszych lekcji w tym dniu .
Jednocześnie informuję, że do Etapu Okręgowego uczniów kwalifikuje Komitet Okręgowy w Krakowie. Jak co roku w eliminacjach szkolnego etapu może brać udział każdy uczeń Technikum Budowlanego. Preferowani są uczniowie z klas III i IV, ponieważ zakres wiedzy obejmuje wszystkie zagadnienia budowlane z całego materiału omawianego w szkole oraz dodatkowej wiedzy i umiejętności, jaką uczniowie zdobywają podczas praktyk zawodowych.
Poniżej zamieszczam harmonogram olimpiady oraz   nowy regulamin obowiązujący od bieżącego roku szkolnego 2018/19.
http://olimpiadabudowlana.pl/index.php/harmonogram
http://olimpiadabudowlana.pl/index.php/regulamin

Elżbieta Gołębiowska
Przewodnicząca Szkolnego Komitetu OWIUB