Olimpiady

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanej - etap szkolny

Komitet Szkolny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanej w Myślenicach przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych im. Mikołaja Reja zawiadamia, że w dniu   08.11.2018 roku zostały przeprowadzone  Zawody Szkolne Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanej.

W zawodach wzięło udział 21 uczniów Technikum Budowlanego.
Poniżej przedstawiamy wyniki uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki i mają szanse zakwalifikować się do etapu okręgowego konkursu:

1.    Garbień Wacław -  klasa IV
2.    Polak Kacper – klasa III
3.    Klima Kacper – klasa IV
4.    Funek Daniel – klasa IV
5.    Koloch Jakub – klasa III
6.    Mika Mariusz – klasa II
7.    Pasiowiec Damian – klasa IV
8.    Jędrzejowski Łukasz – klasa III
 

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z regulaminem zawodów w etapie okręgowym, który odbędzie się 2 marca 2019 roku w Krakowie, ilość zakwalifikowanych do kolejnego etapu uczniów poda Dyrektor Komitetu  Okręgowego Olimpiady.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział, gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy udziału w kolejnych etapach .

Szkolny Komitetu OWIUB
Elżbieta Gołębiowska
Lucyna Nowak
Renata Tokarz