Olimpiady

MAMY FINALISTĘ ETAPU OGÓLNOPOLSKIEGO!

W dniu 2 marca 2019 roku  8 uczniów Technikum Budowlanego naszej szkoły uczestniczyło w zawodach Okręgowych XXXII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Krakowie.

Komitet Główny konkursu podał wyniki etapu okręgowego i kwalifikację na zawody centralne.  Finalistą został  Wacław Garbień z klasy 4M. Będzie on brał udział w zawodach ogólnopolskich, które odbędę się w Wodzisławiu Śląskim w dniach 11-13.04.2019r. Do zdobycia jest tytuł Laureata i nagrody rzeczowe.

Jako szkoła w etapie okręgowym nasi uczniowie uzyskali  5 miejsce z 22 startujących szkół i ponad 100 uczestników. Indywidualnie drugim uczniem z bardzo wysokim wynikiem jest Mariusz Mika z klasy 2M , a trzeci wynik uzyskał Kacper Polak z kasy 3 M. Pozwala to mieć nadzieję na lepsze wyniki w przyszłym roku.

Do konkursu uczniów przygotowywały: Lucyna Nowak, Elżbieta Gołębiowska i Renata Tokarz.
Gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników. Wacławowi życzymy  zdobycia najwyższego wyniku w etapie ogólnopolskim. Pozostałym uczniom klas trzecich i drugich życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Elżbieta Gołębiowska

ZOBACZ ZDJĘCIA