Olimpiady

XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanej

Uwaga: Uczniowie Technikum Budowlanego
Komitet Szkolny XXXIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanej w Myślenicach przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych im. Mikołaja Reja zawiadamia, że w dniu 13.11.2019 roku (środa) o godzinach 8.00- 10.30 zostaną przeprowadzone Zawody Szkolne Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanej.

 

Do udziału w zawodach mogą się zgłaszać uczniowie z klas II, III i IV Technikum Budowlanego do dnia 08.11.2019r.
Zapisy prowadzi Pani mgr inż. Lucyna Nowak.

Zawody odbędą się na 1,2,3 lekcji w sali nr 40. Uczestnicy olimpiady są zwolnieni z 3 pierwszych lekcji w tym dniu .

Jednocześnie informuję, że do Etapu Okręgowego uczniów kwalifikuje Komitet Okręgowy w Krakowie. Jak co roku w eliminacjach szkolnego etapu może brać udział każdy uczeń Technikum Budowlanego. Preferowani są uczniowie z klas III i IV, ponieważ zakres wiedzy obejmuje wszystkie zagadnienia budowlane z całego materiału omawianego w szkole oraz dodatkowej wiedzy i umiejętności, jaką uczniowie zdobywają podczas praktyk zawodowych.

Poniżej zamieszczam harmonogram olimpiady oraz nowy regulamin obowiązujący od bieżącego roku szkolnego 2019/20.

http://olimpiadabudowlana.pl/index.php/harmonogram

http://olimpiadabudowlana.pl/index.php/regulamin

Elżbieta Gołębiowska
Przewodnicząca Szkolnego Komitetu OWIUB