Zgodnie z wymogiem ustawy, podpisanej 31 marca 2020 roku przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, Pracodawcy zatrudniający pracowników młodocianych mają obowiązek zwolnienia ich z konieczności świadczenia pracy.

Wprowadzone rozwiązania obejmują okres od 12 marca br., to jest od momentu czasowego ograniczania funkcjonowania jednostek systemu oświaty.

Podstawa prawna:

Art. 1 pkt. 14, w zakresie dotyczącym art. 15 f oraz art. 101 pkt. 2e ustawy z dnia 31 marca 2020 roku. (Dz.U., poz. 568)

Wszelkie zapytania proszę kierować na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kursy z przedmiotów zawodowych dla klas 3-cich młodocianych pracowników rozpoczynają się w dniu 01.04.2020 r. Kursy te prowadzone będą w formie e-learningu. Dostęp do materiałów edukacyjnych poprzez stronę szkoły- link – Kursy z przedmiotów zawodowych.
Uczniowie proszeni są o nawiązanie kontaktu drogą elektroniczną z adresami podanymi poniżej:
Zawód:
1. Mechanik samochodowy/blacharz – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Murarz-tynkarz/monter zabudowy – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Monter sieci i instalacji sanitarnych – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Elektromechanik/elektryk – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poniedziałek, 30 marzec 2020 11:30

e-materiały Zajęcia MOS

Tutaj będziemy zamieszczać informacje dotyczące zajęć sportowych organizowanych przez MOS Myślenice.

 

Link do ćwiczeń dla osób biorących udział w zajęciach sportowych organizowanych przez MOS Myślenice.
 
 
Strona 1 z 157