Sekcja pływacka

Zawody na „Aquariusie”

W dniu 10 stycznia odbyły się powiatowe zawody z pływania na basenie „Aquarius” w Myślenicach. Młodzież brała udział w różnych konkurencjach indywidualnych a turniej kończyła sztafeta w skład której wchodziło 8 osób. ZSTE reprezentowali uczniowie:
Kasprzycki Kamil kl 2 T – styl dowolny
Tomal Krzysztof kl 1 N - styl dowolny
Uchacz Michał kl 4 NP – styl klasyczny

Read more...

Sekcja pływacka - zebranie

Po przerwie wraca Sekcja Pływacka

Chętnych uczniów do uczestnictwa w zajęciach Sekcji Pływackiej na basenie AQUARIUS zapraszamy na spotkanie w czwartek (10.11.2016r.) po lekcji 6 (13.10) na sali gimnastycznej

mgr Anna Ostrowska-Biela

Read more...

Pierwsze sukcesy naszej Sekcji pływackiej

9 stycznia 2015r. na krytej pływalni w Myślenicach pod patronatem Powiatu Myślenickiego została rozegrana Powiatowa Licealiada. Z pośród kilku rozegranych dyscyplin pływackich największym sukcesem zakończyła się sztafeta chłopców, w której nasi zawodnicy zdobyli pierwsze miejsce. Świetny występ zaliczył również Wojciech Siatka zajmując drugą pozycję w pływaniu stylem grzbietowym. Gratulujemy.

Skład zwycięzkiej sztafety: Michał Burda, Grzegorz Tomal, Szymon Talaga, Krystian Luberda, Michał Polak, Mateusz Kęsek, Wojciech Siatka, Jan Skałka.

Read more...

Rafał Szuba pierwszy w powiecie

4.01. 2014 r. odbyły się Powiatowe Zawody Pływackie dla szkół średnich. Wśród uczestników byli uczniowie naszej szkoły. Wzięli udział w pływaniu na 50 m kraulem i 50 m. grzbietem.

Read more...