Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje

Szkolenie Tools 26.02.2016

W dniu 26.02.2016 z inicjatywy Stowarzyszenia Oświatowego REJ w ZSTE w Myślenicach, odbyło się szkolenie na temat „Nowoczesnych Technik Obróbki Skrawaniem”. Prowadzącym szkolenie był Dyrektor Techniczny Fabryki „Narzędzia Skrawające TOOLS Sp. z o.o.” z siedzibą w Siechnicach – Rafał Wujczak.

 

W swojej prezentacji przedstawił najnowsze osiągnięcia Firmy Tools w zakresie nowych narzędzi oraz metod obróbki skrawaniem. Najnowszą linią narzędzi, które w całości są projektowane, wykonywanie i dystrybuowane przez przedstawicieli Firmy Tools, jest linia o nazwie PROCUTTER. Prezentując najnowszą technologią obróbki skrawaniem p. R. Wujczak przedstawił też gamę głowic mechatronicznych. Dzięki Firmie Tools Sp. z o.o, która od lat, bezinteresownie współpracuje ze Stowarzyszeniem Oświatowym ”REJ”, uczniowie ZSTE w Myślenicach zdobyli wiedzę, która na pewno zaowocuje podczas ich pracy zawodowej.