Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje

Iniekcje w budownictwie. Posadzki przemysłowe - wymagania, systemy ochronne

W ramach współpracy z  Polskim  Związkiem Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Małopolski w Krakowie oraz Małopolską Okręgową Izbą Inżynierów i Techników Budownictwa w Krakowie w dniu 18.02.2016 roku po południu odbyło się kolejne szkolenie dla uczniów naszej szkoły z zakresu nowoczesnych technologii w budownictwie pt. „Iniekcje w budownictwie. Posadzki przemysłowe - wymagania, systemy ochronne.”

 

Przedstawiony temat szkolenia, nawet dla uczniów klasy pierwszej okazał się zrozumiały i ciekawy. Starsi uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie i usystematyzować już zdobytą wiedzę w szkole, a także uzupełnić ją o nowe technologie, poznać nowoczesne materiały i metody badań betonów oraz gotowych obiektów.   
Miłym akcentem podczas przerwy było wręczenie przez Pana mgr inż. Stanisława Nowaka -Dyrektora - publikacji nt.”Nowoczesne materiały, techniki i technologie we współczesnym budownictwie” z przeznaczeniem do biblioteki szkolnej.
Zachęcam „budowlańców” i nie tylko do lektury.

Organizator i opiekun     
Elżbieta Gołębiowska
    
LISTA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA
„Iniekcje w budownictwie. Posadzki przemysłowe - wymagania, systemy ochronne.”-  18.02.2016r. -
1.    Gwóźdź Piotr kl. IV M
2.    Hanusiak Paweł  kl. III TB
3.    Moskała Bartłomiej kl. III TB
4.    Kurek Damian kl. III TB
5.    Kudłacz Krzysztof kl. III TB
6.    Ślusarczyk Patrycja-  kl. 2QS
7.     Szczepaniec Krzysztof –kl. 2QS
8.      Szczotkowski Maksymilian - kl. 1M
9.      Garbień Wacław – kl. 1M
10.     Kalisz Anna kl. III TB
11.     Kozioł Jakub kl. III TB
12.     Weszka Katarzyna kl. III TB
13.     Nader Górka-Khafaga  kl. III TB
14.      Burdziński Karol kl. III TB
15.     Gawęda Wojciech – kl. IIITB
Opiekun: Elżbieta Gołębiowska