Wycieczki zawodoznawcze

Targi EXPO 2016

26 października młodzież Technikum Mechanicznego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej miała możliwość zobaczenia najnowszych konstrukcji urządzeń do obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, obróbki erozyjnej oraz mogła uczestniczyć w pokazach i wykładach, a wszystko to dzięki Targom EXPO 2016.

Nowości targowe

Stoisko D63 3D PHOENIX przedstawia najnowszą drukarkę marki ZORTRAX - M300. . Charakteryzuje się znacznie większym polem roboczym (300x300x300mm) przy jednoczesnym zachowaniu precyzji wydruku.
Stoisko W95 AI Lab oferuje nową serię CXS szlifierek do wałków i otworów firmy.
Stoisko W74 Natryskowy automat myjący RENDER typ W 80 AM. Urządzenie służy do automatycznego czyszczenia oraz ręcznego doczyszczania detali. Szczególnie polecany jest do zastosowania w obszarze naprawy i remontu (naprawa silników i napędów).
Bezpyłowy automat śrutowniczy z koszem obrotowym AUER Typ ST 1000 DPS. Kompaktowe, bezpyłowe, iniekcyjne urządzenie śrutownicze, zintegrowane z wysokowydajnym systemem filtracyjnym. Pozwala na automatyczną obróbkę drobnych detali zasypowo.  
 ARCO ANDRZEJ RUDENKO    Stoisko W66 Standardowy trzpień segmentowy  MANDO G 211 do mocowania detali przy obróbce uzębień.dłutowaniu czy szlifowaniu uzębień.  
  Stoisko W20 Nowe wysokowydajne frezy do obróbki trochoidalnej 5xD do najwyższych wymagań. Maksymalna głębokość skrawania do 5xD. Frez charakteryzuje się zoptymalizowaną geometrią narzędzia,
Nowościami są uproszczenie procesu tworzenia pliku NC oraz wielojęzyczność aplikacji.

Anna Mnichowska

[Zobacz zdjęcia]