Konkursy i turnieje

Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „ZSTE - szkolny obiekt budowlany dawniej, dziś i jutro”

W ramach przygotowań do 75 rocznicy powstania naszej szkoły - Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych nauczyciele przedmiotów zawodowych budowlanych ogłaszają

Szkolny Konkurs Plastyczny pt.

„Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych – szkolny obiekt budowlany- dawniej, dziś i jutro”

Konkurs jest przeznaczony jest dla wszystkich, którzy są lub byli związani z Zespołem Szkół Techniczno-Ekonomicznych, a więc uczniami, absolwentami i pracownikami Zespołu.

Zobacz więcej...

Małopolskie Mistrzostwa Szkół Technik Samochodowy

16 grudnia 2019 w Krakowie odbyły się Drugie Małopolskie Mistrzostwa Szkół Technik Samochodowy. Impreza, której pomysłodawcą i sponsorem jest Fundacja Edukacja dla Społeczeństwa (FEDS), została przygotowana przez portale motoryzacyjne magazynmotomi.pl i motonauczyciel.com.pl, odpowiedzialne za opracowanie zagadnień teoretycznych i organizację imprezy, oraz przez Zespołu Szkół Mechanicznych nr3 w Krakowie, który udostępnił swe sale dydaktyczne i pomoce warsztatowe.

Zobacz więcej...

"Deser z nutą czekolady"

29 października uczennica naszej szkoły Aleksandra Orzechowska z klasy 3GX zdobyła I miejsce w V Powiatowym Konkursie Cukierniczym, który odbył się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach.

Zobacz więcej...