• XXV Mistrzostwa Pierwszej Pomocy
    XXV Mistrzostwa Pierwszej Pomocy W dniu 13 maja 2017 odbył się Etap Strefowy XXV Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża w Myślenicach. Nasz Zespół zdobył IV miejsce, a reprezentowali go uczniowie: Aleksandra Bała, Konrad Polewka, Szymon Szymski i Marcin Kasina. Gratulacje i podziękowania za poświęcony czas i wysiłek. Opiekun: mgr Tomasz Fijał
    środa, 17 maj 2017 15:15 Konkursy i turnieje
  • Maksym Pulianovych najlepszy z matematyki
    Maksym Pulianovych najlepszy z matematyki W sobotę 25 marca 2017 r. odbyły się XV Powiatowe Zawody Matematyczne.Uczestniczyło w nich około 150 uczniów ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu myślenickiego. Miło nam poinformować, iż w gronie laureatów tychże zawodów są również uczniowie naszej szkoły:
    wtorek, 04 kwiecień 2017 22:36 Konkursy i turnieje Zobacz
  • I miejsce Konrada Swachty
    I miejsce Konrada Swachty W dniu 7 grudnia 2016r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lubniu odbył się VII Powiatowy Festiwal Smaku pod tytułem "Kuchnia włoska w polskiej odsłonie". Uczeń naszej szkoły Konrad Swachta z klasy 3GX, który przygotował potrawę o nazwie "Kieszonki cielęce faszerowane gorgonzolą i szpinakiem" zdobył I miejsce.
    piątek, 09 grudzień 2016 21:39 Konkursy i turnieje Zobacz
  • III miejsce ZSTE w rankingu szkół w zawodach II stopnia XXX OWiUB w okręgu krakowskim.
    III miejsce ZSTE w rankingu szkół w zawodach II stopnia XXX OWiUB w okręgu krakowskim. W dniu 4 marca bieżącego roku dziesięciu uczniów technikum budowlanego naszej szkoły wzięło udział w zawodach okręgowych XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Uzyskane wyniki pozwoliły na zajęcie III miejsca w rankingu szkół budowlanych okręgu krakowskiego.
    piątek, 28 kwiecień 2017 18:52 Olimpiady Zobacz
  • XXXII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ
    XXXII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ W dniu 22 kwietnia 2017 odbył się etap wojewódzki XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej na Wydziale Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Wśród 114 najlepszych Małopolan nasz Zespół reprezentowali uczniowie: Natalia Pazdur z 3F, Jadwiga Róg z 3NP, Daniel Knapik z 3F, którzy w styczniu uzyskali awans w etapie szkolnym.
    poniedziałek, 24 kwiecień 2017 18:46 Olimpiady Zobacz
  • Rafał Szuba pierwszy w powiecie
    Rafał Szuba pierwszy w powiecie 4.01. 2014 r. odbyły się Powiatowe Zawody Pływackie dla szkół średnich. Wśród uczestników byli uczniowie naszej szkoły. Wzięli udział w pływaniu na 50 m kraulem i 50 m. grzbietem.
    poniedziałek, 27 styczeń 2014 10:47 Sekcja pływacka Zobacz
  • Znowu Mistrzostwo Polski
    Znowu Mistrzostwo Polski Reprezentacja ZSTE zdobyła tytuł Mistrza Polski w XX jubileuszowym finale Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.
    poniedziałek, 20 czerwiec 2016 15:57 Koło motoryzacyjne Zobacz
  • Nasi piłkarze najlepsi w powiecie!
    Nasi piłkarze najlepsi w powiecie! Piłkarska reprezentacja ZSTE zajęła I miejsce w XVII Turnieju Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobczycach.
    wtorek, 14 czerwiec 2016 16:12 Konkursy i turnieje Zobacz