Wydarzenia

Nietypowa lekcja geografii

W dniu 23 stycznia uczniowie klasy 3A uczestniczyli w niezwykłej podróży do Stanów Zjednoczonych. Przewodnikiem po amerykańskich parkach narodowych była pani Danuta Szczepaniec, która z wielką pasją i zaangażowaniem opowiedziała o cudownej przyrodzie Stanów Zjednoczonych.

Zobacz więcej...

Porozumienie z Uniwersytetem Pedagogicznym

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie zawarł z Zespołem Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach porozumienie w prawie nadania naszej szkole statusu Szkoły Ćwiczeń Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Zobacz więcej...

DZIEŃ BUDOWLAŃCA – X EDYCJA

Tradycją naszej szkoły stało się obchodzenie „Dnia budowlańca”. Z tej okazji w dniu 17.X.2019r. (czwartek) odbyły się zawody wiedzy i umiejętności budowlanej zorganizowane przez nauczycieli teoretycznej i praktycznej nauki zawodu.

Zobacz więcej...

Ku pamięci…

Przedstawiciele społeczności uczniowskiej ZSTE odwiedzili groby zmarłych nauczycieli. Zapalając symboliczne znicze, oddając się krótkiej modlitwie i zadumie uczcili pamięć pedagogów, którzy pracowali w naszej szkole.

Zobacz więcej...

Pożegnanie p. Cecylii Nalepy

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Cecylii Nalepy.

Szanowanego i charyzmatycznego nauczyciela matematyki w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach im. Mikołaja Reja w latach 1961 – 1991.

Swój zawód traktowała jak misję. Była autorytetem dla swoich uczniów. Miała niezwykły dar przekazywania wiedzy. Była ambitna i konsekwentna. Matematyka była jej pasją.

Za wybitne osiągnięcia została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi i Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Pozostanie w naszej pamięci.

Rodzinie składamy wyrazy współczucia.

Msza Święta i uroczystości pogrzebowe odbędą się 24 października 2019 roku o godz. 15.00 na Cmentarzu Komunalnym w Myślenicach-Polance.

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy, Uczniowie i Absolwenci Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach.

Zobacz więcej...