Warszataty

Pracownia obsługi pojazdów samochodowych

Komputerowy przyrząd do pomiaru geometrii kół pojazdu firmy Beissbarth GmbH zbudowany w oparciu o czujniki CCD o zakresie 20º, pracująca w środowisku Windows XP Home Edition. Pomiary są prezentowane w czytelny i zrozumiały sposób, a wyniki drukowane w formie protokołów: graficznych lub tabelarycznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stacjonarna, mikrokomputerowa wyważarka do kół samochodowych z elektronicznym odczytem parametrów koła. Wszystkie wskazania oraz ilustracje pomocnicze na ciekłokrystalicznym monitorze 15” ze zintegrowaną klawiaturą. Pomocniczy hamulec nożny uniemożliwia obrót koła podczas obsługi. Elektroniczny pomiar parametrów koła.
•    -ciekłokrystaliczny monitor 15”
•    -specjalna funkcja EasyFix umożliwiająca precyzyjne umieszczenie ciężarka klejonego dla felg ALU
•    -interfejs graficzny oparty na Windows CE
•    -klawiatura zintegrowana z monitorem
•    -automatyczny, precyzyjny odczyt parametrów koła przy użyciu ramion pomiarowych
•    - hamulec elektromagnetyczny umożliwiający precyzyjne blokowanie koła w miejscu nabijania ciężarka,
•    3 programy ALU z funkcją klejenia ciężarków
•    3 programy specjalne
•    2 programy PAX
•    programy do kół motocyklowych (wymagają specjalnego uchwytu)
•    program Match, służący do optymalizacji bicia obręczy i opony
•    program autodiagnozy i kalibracji
•    program umożliwiający prowadzenie pomiarów przez kilku operatorów
•    hamulec pomocniczy