Wycieczki

Wycieczka do Krakowa

W dniu 11 kwietnia 2017 odbyła się wycieczka dla uczniów, którzy szczególnie angażują się w życie Zespołu w ramach pracy w Samorządzie Szkolnym, Orkiestrze, Poczcie Sztandarowym, Klubie „8”.

Zobacz...

Szalone nożyczki

CYKLICZNE WYJAZDY DO TEATRU

27.04.2017 (czwartek)

„Szalone nożyczki” (komedia)
Teatr Bagatela w Krakowie

zgłoszenia – do p. Teresy Szymańskiej i p. Katarzyny Kamyczury

Zobacz...

Wycieczka programowa do Politechniki Krakowskiej

Uczniowie Technikum   Budowlanego z klasy 2M i 2MP/gr.1 brali udział w badaniach laboratoryjnych w  Instytucie  Materiałów i Konstrukcji Budowlanych Wydziału Inżynierii Lądowej. Badania te stanowią niezbędny element postępu technicznego i  technologicznego.

Zobacz...

Byliśmy na wycieczce w Wiedniu!

17 grudnia 2016 r. odwiedziliśmy jedną z najpiękniejszych stolic Europy – Wiedeń. Pierwszym punktem  naszej wyprawy było wzgórze Kahlenberg. Podziwialiśmy także najważniejsze historyczne budynki miasta.  Widzieliśmy monumentalną katedrę św. Szczepana i bogate cesarskie pałace Habsburgów.

Zobacz...

Pokazy z fizyki w AGH

Pracownicy Instytutu Fizyki i Informatyki stosowanej przygotowali bardzo ciekawe eksperymenty i doświadczenia z takich działów jak:

Zobacz...

Wycieczka do Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego

Dnia 07 października  i  04  listopada uczniowie z klas I T i I H  ZSTE w Myślenicach wraz z opiekunami panią Anną Ochender-Lebiest, Iloną Dąbrowska i Małgorzatą Sosin uczestniczyli w wycieczce do Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika w Chorzowie.

Zobacz...