Wycieczki

XXI Gwiaździsty Zlot Szlakami św. Jana Pawła II

W dniach 23-25 maja 2018 w Piwnicznej –Zdrój odbył się Zlot pod hasłem: "Źródła Wód Mineralnych na szlakach Czarnych Górali".

Do Piwnicznej już na XXI Gwiaździsty Zlot zjechali się przedstawiciele różnych środowisk szkolnych, akademickich, organizacji turystycznych jak też indywidualni sympatycy z całej Polski. Szczególnie można wymienić grupy z Białegostoku, Gdańska, Kujaw, Dolnego Śląska jak i najliczniejsze z całej Małopolski. Po raz pierwszy udział brali przedstawiciele naszego Zespołu. Celem Zlotu jest propagowanie idei św. Jana Pawła II - miłości, przyjaźni, umiłowania czynnego wypoczynku, obcowania z przyrodą oraz integracji środowisk. Kreowanie idei krajoznawstwa oraz kwalifikowanej turystyki pieszej, rowerowej i kajakowej jak też promowanie regionalnych produktów turystycznych. Szczegółowy program, opis tras pieszych, rowerowych znajduje się na stronie WWW.ZLOTJP2.PL.

Opiekun grupy Tomasz Fijał.

ZOBACZ ZDJECIA