Wydarzenia

Akcja – Książka dla seniora

Po raz kolejny zapraszamy uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w akcji „Książka dla seniora”. Każdy kto zechce podzielić się książką proszony jest o przyniesienie jej do biblioteki szkolnej, która jest czynna każdego dnia w godzinach 9-12 i 15-17. Preferowane gatunki : książki historyczne, romanse , sensacyjne czy przygodowe.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji, która będzie trwała do końca marca 2021 roku.
Organizatorzy : Klub Ośmiu i biblioteka szkolna

Zobacz więcej...

Podziękowanie

Składamy serdeczne podziękowania Panu Staroście Józefowi Tomalowi oraz Zarządowi Powiatu Myślenickiego za przekazanie środków na remont czytelni. Dziękujemy również naszemu dyrektorowi Panu Markowi Łatasowi za zrozumienie jak ważna dla użytkowników biblioteki jest możliwość przebywania w tak pięknym i estetycznym miejscu.
Przypominamy,że jesteśmy do dyspozycji naszych czytelników od poniedziałku do piątku w godz. 9-12 oraz 15-17.
Zespół biblioteki ZSTE w Myślenicach
c3
c4
 
Zobacz więcej...

Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej online

Drodzy Maturzyści,

Nie możemy się spotkać w realu, spotkajmy się w sieci! Zapraszamy Was serdecznie na Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej online. Wydarzenie odbędzie się na żywo, na kanale YouTube Politechniki Śląskiej, wystarczy kliknąć w link: https://youtu.be/yJv58TeishE

 

Spotykamy się 30 kwietnia o 11:00. Kilka słów do Was skieruje JM Rektor Politechniki Śląskiej, prof. Arkadiusz Mężyk, przedstawimy Wam krótko naszą Uczelnię, a szefowa Centrum Obsługi Studiów opowie jakie kierunki studiów mamy w ofercie oraz przedstawi najważniejsze zasady rekrutacji.

Nie zabraknie także naszych studentów, którzy opowiedzą Wam jak się studiuje na Politechnice Śląskiej.

Będziecie mogli także zadać nurtujące Was pytania na czacie, który potrwa godzinę od 12:00, na kanale YouTube – wystarczy, że zalogujecie się do swoich kont na YouTube.

 

Czekamy na Was

Zobacz więcej...

Brązowa Tarcza Perspektyw

Miło nam poinformować, że nasz Zespół Szkół znalazł się na 46 miejscu w małopolsce w Rankingu Techników czasopisma "Perspektywy". Otrzymaliśmy również "Znak Jakości - Brązowa Szkoła 2020"

Zobacz więcej...