Wydarzenia

Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej online

Drodzy Maturzyści,

Nie możemy się spotkać w realu, spotkajmy się w sieci! Zapraszamy Was serdecznie na Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej online. Wydarzenie odbędzie się na żywo, na kanale YouTube Politechniki Śląskiej, wystarczy kliknąć w link: https://youtu.be/yJv58TeishE

 

Spotykamy się 30 kwietnia o 11:00. Kilka słów do Was skieruje JM Rektor Politechniki Śląskiej, prof. Arkadiusz Mężyk, przedstawimy Wam krótko naszą Uczelnię, a szefowa Centrum Obsługi Studiów opowie jakie kierunki studiów mamy w ofercie oraz przedstawi najważniejsze zasady rekrutacji.

Nie zabraknie także naszych studentów, którzy opowiedzą Wam jak się studiuje na Politechnice Śląskiej.

Będziecie mogli także zadać nurtujące Was pytania na czacie, który potrwa godzinę od 12:00, na kanale YouTube – wystarczy, że zalogujecie się do swoich kont na YouTube.

 

Czekamy na Was

Zobacz więcej...

Brązowa Tarcza Perspektyw

Miło nam poinformować, że nasz Zespół Szkół znalazł się na 46 miejscu w małopolsce w Rankingu Techników czasopisma "Perspektywy". Otrzymaliśmy również "Znak Jakości - Brązowa Szkoła 2020"

Zobacz więcej...

Nietypowa lekcja geografii

W dniu 23 stycznia uczniowie klasy 3A uczestniczyli w niezwykłej podróży do Stanów Zjednoczonych. Przewodnikiem po amerykańskich parkach narodowych była pani Danuta Szczepaniec, która z wielką pasją i zaangażowaniem opowiedziała o cudownej przyrodzie Stanów Zjednoczonych.

Zobacz więcej...

Porozumienie z Uniwersytetem Pedagogicznym

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie zawarł z Zespołem Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach porozumienie w prawie nadania naszej szkole statusu Szkoły Ćwiczeń Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Zobacz więcej...