Wydarzenia

V GIMNAZJADA SPORTOWA 2017

W dniach 25 i 26 kwiecień odbyła się w naszej szkole gimnazjada sportowa z piłki siatkowej drużyn 3-osobowych dla dziewcząt i chłopców ze szkół gimnazjalnych  z całego powiatu myślenickiego. Zgłosiły się zespoły z gimnazjów nr 1, 2 i 3 z Myślenic , Raciechowic,Gruszowa, Pcimia, Krzyszkowic, Trzemeśni, Lubnia, Stróży, Wiśniowej, Tokarni, Krzeczowa, Jawornika.

Wyniki dziewcząt:
I miejsce gimnazjum z Gruszowa
II miejsce gimnazjum z Raciechowic
III miejsce gimnazjum nr 3 z Myślenic
  a kolejne to: Jawornik, Gimn.nr 2Myślenice, Pcim, Tokarnia, Stróża,Lubień

Wyniki chłopców :
I miejsce gimnazjum nr 1 Myślenice
II miejsce gimnazjum z Raciechowic
III miejsce gimnazjum z Trzemeśni
a kolejne to: Wiśniowa, Pcim, Tokarnia, Gruszów, Lubień.

Zawody te z roku na rok cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku wzięło udział 160 osób. Najlepsze drużyny otrzymały medale ,dyplomy i puchary a dla każdego uczestnika przygotowany był poczęstunek i napoje w świetlicy szkolnej.

Bardzo dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do sprawnej organizacji gimnazjady, a w szczególności  Starostwu Powiatowemu oraz  Radzie Rodziców  ZSTE za dofinansowanie naszej imprezy  a nauczycielom wf za solidną pracę i zaangażowanie się w naszą wspólną inicjatywę.
                                                   
 Anna Ostrowska-Biela

[Galeria]