Wydarzenia

Kolejne Dzień Otwarty naszej Szkoły już za nami!

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 8.00 przybyciem pierwszych Gości. Samorząd Szkolny wraz z przedstawicielami klas oraz opiekunami promował wszystkie kierunki kształcenia.

Zwiedzanie szkoły rozpoczynało się na świetlicy. Tam gimnazjaliści mogli obejrzeć film z informacjami na temat ZSTE oraz poczęstować się słodkościami przygotowanymi specjalnie dla nich przez młodzież naszej szkoły. Następnie grupy zwiedzających miały okazję obejrzeć poszczególne sale lekcyjne na I i II piętrze budynku oraz  warsztaty szkolne. Rolę gospodarzy pełnili przedstawiciele klas technikum, którzy towarzyszyli grupom w czasie zwiedzania. Dzięki ich zaangażowaniu promocja ZSTE przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem przybyłych gimnazjalistów i ósmoklasistów. W tym dniu  odwiedziło nas niemal dwa tysiące Gości!!!!

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w promocję naszej Szkoły!

Samorząd Szkolny

ZOBACZ ZDJĘCIA