Wydarzenia

XVI Targi Edukacyjne Powiatu Myślenickiego

W dniu 14 marca nasza szkoła wzięła udział w XVI Targach Edukacyjnych Powiatu Myślenickiego.

Celem było zapoznanie uczniów klas trzecich gimnazjum oraz klas ósmych szkoły podstawowej z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych.  Kandydaci rozmawiali z nauczycielami przedmiotów zawodowych, a także ze starszymi kolegami o atmosferze panującej w szkole. Na przygotowanym przez nas stoisku uczniowie mogli zapoznać się z kierunkami kształcenia, obejrzeć zdjęcia i film przedstawiający szkołę, zobaczyć, jak wygląda praktyczna nauka zawodu, a także spróbować szczęścia wyciągając los z naszej betoniarki.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych uczniów: Martyny Muchy, Marty Rapacz, Karoliny Spyrki z klasy 4F, Mariusza Miki z kl. 2M, Jakuba Kolocha z klasy 3FM, Wacława Garbienia, Daniela Pasiowca oraz Maksymiliana Szczotkowskiego z kl. 4M, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w promocję szkoły.

Opiekunowie: Lucyna Nowak, Agnieszka Makselon-Kurek, Paweł Bzdek, Witold Bylica

ZOBACZ ZDJĘCIA