Wymiana młodzieży

20 lat przyjaźni Myślenice - Lüdenscheid

W dniach 11.09.-16.09. nasza młodzież wraz z opiekunami i Dyrektorem Szkoły gościła w Lüdenscheid w Niemczech. Był to szczególny wyjazd połączony z jubileuszem 20 lat wymiany młodzieży i 25 lat partnerstwa miast Myślenice - Lüdenscheid. Gospodarze przygotowali wspaniały program, który pozwolił młodzieży szybko się zintegrować.

 

Wspólne przedsięwzięcia tj. udział w spotkaniu jubileuszowym z burmistrzem Lüdenscheid, zwiedzanie muzeum w Starym Ratuszu, udział w święcie miasta, zawody w parku linowym czy wreszcie pobyt w parku rozrywki „Phantasialand” sprawiły, że wśród młodzieży nawiązały się nowe przyjaźnie i uczniowie obu stron nie mogą się już doczekać rewizyty.

Lp. Uczestnicy z Polski Uczestnicy z Niemiec
1 Jasek Katarzyna Monique Thewen
2 Zięba Krzysztof Michél Thewen
3 Kalisz Anna Julia Chodkowska
4 Latoń Franciszek Samanta Janik
5 Kopta Michał Joelle Liesen
6 Lenart Izabela Jennifer Nobereit
7 Ziaja Konrad Sven Ryschka
8 Kudłacz Krzysztof Lea Sebening
9   Vanessa Sieczko
10   Rajee Sivanaathan
11   Dennis Szedzielorz
12   Leonie Tittel
13   Mariangela Torounidou
     
Opiekunowie:
  Marta Ziaja Hans-Joachim Kamper
  Dorota Góralik Rafael Urbasik

Składamy szczególne podziękowanie młodzieży, ich rodzicom, Dyrekcji Szkoły, Radzie Rodziców oraz Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży za pomoc finansową, dzięki której wymiana była możliwa.

[Zobacz zdjęcia]