Wiosna zawitała 21 marca wraz z dniem otwartym, podczas którego do naszej szkoły przybyli ósmoklasiści z powiatu myślenickiego.
Samorząd, Radiowęzeł, orkiestra Rej Band oraz ochotnicy z różnych klas kolejny raz zaangażowali się w akcję oprowadzania młodszych kolegów. Młodzież prezentowała pracownie w budynku głównym ZSTE oraz warsztaty szkolne. Już po wejściu na parter, goście zostali przywitani przez szkolną orkiestrę, która na tę okazję przygotowała specjalny repertuar. Ogromne zainteresowanie uczniów wzbudziły odbywające się na boisku szkolnym pokazy motocyklowe ,,Koła motoryzacyjnego ZSTE,” a przede wszystkim prezentacje przejazdu driftem samochodem rajdowym, który przygotowali na tę okazję dwaj bracia – uczniowie z klasy 5PT i 3W. Muzyczną atmosferę na boisku zapewniła młodzież z Radiowęzła szkolnego. W świetlicy uczniowie przygotowali krótki film dotyczący działalności naszego zespołu.
Piękna, wiosenna pogoda pozwoliła na realizację wielu projektów zaplanowanych na ten dzień.

Zapraszamy ósmoklasistów w nasze szeregi !

Samorząd szkolny wraz z organizatorami, serdecznie dziękują nauczycielom, pracownikom i uczniom, którzy pomagali w przygotowaniu dnia otwartego Zespołu Szkół Techniczno – Ekonomicznych.

Organizatorzy:
Dyrekcja, A. Grocholska- Malisz, M. Malinowska, M. Czop, K. Kamyczura, S. Szpakiewicz, W . Tylko, A. Walas, P. Górecki, M. Burda, M. Starzec, J. Marszalik.

Opiekunki: M. Malinowska, A. Grocholska- Malisz

 

Zobacz galerię

 

 

 

Oprawę muzyczną Dni Otwartych zapewnił nas szklony zespół REJ BAND