„Dzień Budowlańca” – dwunasta edycja – w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych już za nami.

W dniu 28.09.2022r. w naszej szkole odbyły się już po raz 12 się zawody Wiedzy i Umiejętności Budowlanej „Dzień budowlańca”.
W zawodach uczestniczyli uczniowie wszystkich klas Technikum budowlanego oraz uczniowie pierwszej klasy Szkoły Branżowej I stopnia- murarz.
Wydarzenie odbyło się na boisku szkolnym przy pięknej, słonecznej jesiennej aurze. Uczniów i nauczycieli organizujących coroczne święto przywitał Pan Dyrektor Piotr Pułka oraz Pani Dyrektor Anna Ostrowska- Biela.
Nauczyciele przedmiotów zawodowych budowlanych i praktycznej nauki zawodu przygotowali i przeprowadzili wiele konkurencji indywidualnych, zespołowych, grupowych i klasowych.
Uczniowie uczestniczący w poszczególnych konkurencjach musieli wykazać się wiedzą teoretyczną z zakresu budownictwa, przepisów bhp obowiązujących na budowie, umiejętnością pracy zespołowej, kreatywnością i sprawnością fizyczną.
Udział w konkurencjach był nagradzany drobnymi upominkami, a na zakończenie były również nagrody dla klas.

Dzień budowlańca integruje młodzież, uczy zdrowej rywalizacji, jest dobrą zabawą. To dodatkowa, atrakcyjna forma zajęć dla uczniów kształcących się w zawodach budowlanych łączących naukę i zabawę.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą atmosferę.

Gratulujemy zwycięzcom!

Nauczyciele przedmiotów zawodowych budowlanych:
Elżbieta Gołębiowska, Lucyna Nowak i Renata Tokarz
Nauczyciele praktycznej nauki zawodu Warsztatów Szkolnych:
Marcin Starzec, Marcin Cap, Zbigniew Szuba, Marcin Kumórek

Zobacz galerię