W dniu 28 września uczniowie technikum budowlanego oraz szkoły branżowej w zawodzie murarz – tynkarz obchodzili Dzień Budowlańca, który przygotowali nauczyciele przedmiotów zawodowych. Wydarzenie odbyło się na boisku szkolnym przy pięknej, słonecznej jesiennej aurze. Konkursy, atrakcje, nagrody, rywalizacja i przede wszystkim dobra zabawa towarzyszyły młodzieży podczas tego wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie biorąc udział w poszczególnych konkurencjach wykazywali się nie tylko wiedzą teoretyczną z zakresu budownictwa, ale także przepisów bhp, sprawnością fizyczną, zostali zachęceni do wyrażenia swojej kreatywności.
Dzień Budowlańca to wyjątkowe święto, które upamiętnia i docenia pracę specjalistów z dziedzin budownictwa, jak również inspiruje młode pokolenie pokazując, że są to obszary pełne możliwości rozwoju i twórczości.
Bardzo dziękujemy Dyrekcji oraz Radzie Rodziców za wsparcie i pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu tego wydarzenia.

Nauczyciele przedmiotów zawodowych budowlanych

Zobacz galerię