30 marca naszą szkołę odwiedzili ósmoklasiści. Gości było tak dużo, że wypełnili naszą szkołę ,, po brzegi.” Przybyli do nas uczniowie wraz z opiekunami nie tylko z powiatu myślenickiego, ale także z krakowskiego.
Samorząd oraz ochotnicy zaangażowani w akcję od wczesnych godzin, aż do popołudniowych pracowali, aby ten dzień był szczególnie zapamiętany przez ósmoklasistów . Młodzież tętniła radością, a już przy wejściu witała gości orkiestra szkolna Rejband powołana na tę okoliczność przez opiekunki Samorządu.
Uczniowie prezentowali gościom pracownie w głównym budynku ZSTE oraz sale i warsztaty szkolne. Na boisku odbywały się pokazy motocyklowe zorganizowane przez nauczycieli i uczniów Koła motoryzacyjnego ZSTE. Muzykę podczas pokazów zapewniali uczniowie Radiowęzła.
W świetlicy młodzież przygotowała krótką prezentację oraz Tik Toki dotyczące życia naszej szkoły.
Ósmoklasiści otrzymywali drobne upominki.
Cieszymy się bardzo, że pogoda dopisała i wszystkie zaplanowane punkty dnia otwartego zostały zrealizowane.
Mamy nadzieję, że ósmoklasistom podobało się w naszej szkole i w przyszłym roku zasilą szeregi klas pierwszych!

Samorząd Szkolny oraz organizatorzy, serdecznie dziękują nauczycielom, pracownikom i uczniom, którzy włączyli się w przygotowania do tego wyjątkowego dnia.

Organizatorzy:
Dyrekcja, Agata Grocholska – Malisz, Marzena Malinowska, Katarzyna Kamyczura,
Małgorzata Czop, Elżbieta Gołębiowska, Jarosław Marszalik

Opiekunki Samorządu Szkolnego
A. G. – Malisz, M. Malinowska

 

Zobacz galerię

Galeria Majki Grabowskiej