Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX Edycji Programu InstaLing dla Szkół (semestr zimowy 2022/2023). Aplikacja jest skutecznym narzędziem do nauki słówek. Uczniowie z trzech klas : 2R- grupa II, 3A-grupa II i 3H- grupa I systematycznie wykonywali zadania mające na celu przyswojenie słownictwa co umożliwiło im szybkie opanowanie oraz utrwalenie materiału. Do wiosennej XX Edycji dołączyli uczniowie z klasy 3TS- grupa II.

Dyplomy za imponujące wyniki w nauce z programem InstaLing otrzymali

3A:
Natalia Polak
Natalia Wrona
Natalia Olesek
Katarzyna Tabor
Alicja Ulman
Anna Zaborowska
Paweł Wnęk
Maciej Mirek
Karol Porada

 

2R:
Maria Siwek
Aleksandra Suchta
Karol Woźnica

 

3H: Artur Basista

 

Wszystkim uczestnikom Programu serdecznie gratuluję i życzę dalszej motywacji do pracy w Edycji Wiosennej, do której dołączyli uczniowie z klasy 3TS- grupa II .

 

 

Nauczyciel prowadzący: Marzena Sordyl