Konkursy i turnieje

Święte Słowa Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
„Święte Słowa Stefana Kardynała Wyszyńskiego”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów ZSTE do udziału w konkursie, którego celem jest zilustrowanie (w formie plakatu) jednej ze wskazanych wybranych myśli Kardynała Stefana Wyszyńskiego ( wykaz cytatów w załączniku). Prace należy wykonać indywidualnie, pastelami lub farbami (praca płaska) na papierze, bristolu, kartonie w formacie minimum A3.

Prace proszę przynosić do biblioteki (w godz: 9.00-12.00 i 15.00-17.00) do 30 kwietnia 2021r. Każda praca musi zawierać na odwrocie: imię i nazwisko autora, kategorie wiekową, nazwę i adres reprezentowanej placówki, imię i nazwisko opiekuna wraz z kontaktem telefonicznym. Do dalszego etapu przechodzi pięć prac, które będą przesłane do Warszawy. Regulamin konkursu w załączniku.

pdf iconRegulamin

pdf iconCytaty do konkursu plastycznego

 

Katecheci