Konkursy i turnieje

Konkurs z Rachunkowości i finansów

W dniu 18 lutego 2020 r. uczennice naszej szkoły: Irmina Kurowska i Magdalena Kutrzeba z kl. 4A oraz Zuzanna Kotoniak z kl. 4FM wzięły udział w finale Konkursu z rachunkowości i finansów organizowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie.

W rywalizacji wzięło udział około 70 uczniów z 20 małopolskich szkół średnich. W pierwszej części uczestnicy rozwiązywali test składający się z 40 pytań oraz rozwiązywali cztery zadania sytuacyjne z zakresu rachunkowości. Najlepszych sześciu uczestników zakwalifikowało się do etapu ustnego, w którym odpowiadali na pytania Komisji Konkursowej. W ścisłym finale wzięły udział dwie uczennice z naszej szkoły, które w etapie ustnym spisały znakomicie. Zuzanna Kotoniak zajęła II miejsce w konkursie, a Irmina Kurowska III miejsce. Drużynowo Zespół Szkół Techniczno-Ekonmicznych w Myślenicach uplasował się na miejscu II. Gratuluję dziewczynom wiedzy i zapału do pracy i mam nadzieję, będą nadal poszerzać wiedzę w tym kierunku.

Opiekun: Agnieszka Makselon-Kurek

IMG 20200218 142127

dyplom