Konkursy i turnieje

Konkurs plastyczny przedłużony!

Konkurs plastyczny „ZSTE – obiekt dawniej, dziś ,w przyszłości” nie został jeszcze rozstrzygnięty. Termin oddania prac został przesunięty do 3 dni od powrotu do zajęć w szkole.

Jest więc okazja do wykonania pięknych prac plastycznych bez pośpiechu. Kto nie złożył pracy plastycznej proszę ją wykonać , a kto złożył i chciałby wykonać jeszcze jedną pracę inną techniką lub zamienić już wykonaną, to zachęcam do takiego działania.
Jednocześnie informuję, że najwięcej prac zostało wykonanych techniką ołówkiem, a tylko jedna praca techniką mieszaną / wydzieranka, wyklejanka, zapałkami, ziarenkami itd./ W technice przestrzennej / 2 D lub 3 D/ model lub makieta/ nie było żadnej pracy. Najwięcej prac przedstawiało szkołę „dziś” i w „przyszłości”. Jedną pracę przysłał absolwent naszej szkoły.

Za wszystkie prace bardzo dziękuję i czekam na więcej. 

Elżbieta Gołębiowska