Dnia 17.01.2024 roku w Sułkowicach odbył się XIV Przegląd Kolęd i Pastorałek, w którym zostało zgłoszonych 120 uczestników w 5 kategoriach wiekowych z całego Powiatu Myślenickiego. W konkursie tym wzięła udział również nasza młodzież. Naszą szkołę ZSTE im. M. Reja reprezentowały dwa zespoły i solistka. Zespół w składzie: Dawid Wydra 2M, Zuzanna Jędrocha 2M, Paweł Leśniak 2H, drugi zespół w składzie: Julia Malina 3A,Gabriela Stasiak 2TS oraz solistka Lilianna Słowiak 3HS. 20 stycznia 2024 roku w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury “KUŹNIA” w Sułkowicach laureaci otrzymali nagrody. Nasi uczniowie – Zespół w składzie Dawid Wydra 2M, Zuzanna Jędrocha 2M, Paweł Leśniak 2H zajęli drugie miejsce!. Gratuluję wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom naszej szkoły, którzy wzięli w nim udział! Życzę dalszych sukcesów!

Marcjanna Fijał