Ogłoszenie o kwalifikacji uczniów do etapu Okręgowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w roku szkolnym 2023/24
Miło nam poinformować , że do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych z naszej szkoły zakwalifikowało się aż 12 uczniów Technikum Budowlanego. Z 101 zakwalifikowanych do etapu okręgowego nasi uczniowie to:

1. Bajak Przemysław – kl. V
2. Pęcek Karina – kl. III
3. Rzońca Jakub –kl.III
4. Murzyn Zuzanna- kl.III
5. Lenart Bartłomiej –kl.V.
6. Basińska Oliwia- kl.II
7. Żądło Patryk –kl.V
8. Zadora Krystian- kl.IV
9. Opioła Hubert- kl.II
10. Niedośpiał Bartłomiej –kl.IV.
11. Cuprian Bartosz –kl.II
12. Spyrka Adrian – kl.IV.
Rezerwowy: Błażej –kl.II

Etap Okręgowy konkursu odbędzie się w sobotę w dniu 02.03.2024 r. na Politechnice Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24. Uczestnicy tego etapu konkursu muszą mieć przy sobie ważną legitymację szkolną, kalkulator prosty, przybory do pisania i kreślenia, śniadanie.
Wyjazd uczestników w sobotę – 2 marca o godzinie 7.30 . Zbiórka przy Stacji Diagnostycznej kilka minut wcześniej. Zawody kończą się o godzinie 16.00, więc powrót do Myślenic planowany ok. godziny 17.00.

Ostatni etap ogólnopolski odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 10-12 kwietnia br. dla finalistów etapu okręgowego. Przypominamy, że w etapie okręgowym liczą się osiągnięte wyniki – zdobyte punkty, a nie liczba uczestników zawodów. W zawodach ostatniego etapu może wziąć udział 80 osób z Polski z najlepszym wynikiem.

Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy
i życzymy FINALISTY lub LAUREATA !
Szkolny Komitetu OWIUB:
Elżbieta Gołębiowska, Lucyna Nowak, Renata Tokarz