We wtorek 21 lutego 2023 roku uczniowie i wolontariusze naszej szkoły z opiekunami p. Marią Szuba-Holewa oraz Marcjanną Fijał udali się do Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu, aby wspólnie przeżyć ostatni dzień karnawału. Uczniowie: Dziadkowiec Jarosław, Hodurek Adrian, Jasek Robert, Jugowiec Sara, Wydra Dawid, Tokarz Piotr, Weszka Szymon, Zieliński Szymon jako zespół muzyczny w fantastyczny sposób zachęcali seniorów do wspólnej zabawy. Wśród nich pojawiły się również: Chromy Agnieszka, Filipiak Aleksandra, Jędrocha Zuzanna, które swoim śpiewem zachwycały nas wszystkich. Wolontariusze, aby umilić ten wspaniały czas, upiekli ciasta. Przywieźli również książki, które zbierali wraz z biblioteką szkolną ZSTE. Był to czas niezapomnianych wrażeń i radości! W końcu to ostatki! Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego spotkania!

Fijał Marcjanna