Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Starosty Powiatu Myślenickiego

W piątek 10 marca 2023 w szkołach ponadpodstawowych powiatu myślenickiego odbędą się eliminacje szkolne w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego pod patronatem Starosty Powiatu Myślenickiego. Jak co roku uczniowie ze szkół ponadpodstawowych zmierzą się z zadaniami leksykalno – gramatycznymi oraz ćwiczeniami z rozumienia ze słuchu i zagadnień kulturowych krajów anglojęzycznych.

Z każdej szkoły wyeliminowani zostaną trzej finaliści, którzy 24 marca 2023 roku przystąpią do etapu finałowego, który odbędzie się w naszej szkole.

Rozdanie nagród ufundowanych przez Powiat Myślenicki odbędzie się w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych im. Mikołaja Reja w Myślenicach 14 kwietnia 2023 roku.

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom.