Kwiecień to miesiąc, w którym uczniowie spędzają ostatnie dni ze swoimi koleżankami i kolegami z najstarszych klas. W piątek 28 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego maturzystów. Pan dyrektor Piotr Pułka wręczył wyróżnienia dla najlepszych uczniów naszej szkoły, a także za działalność charytatywną, udział w konkursach i olimpiadach. Po przemówieniu Pani Przewodniczącej Rady Rodziców, Samorząd podziękował Wiktorowi Gawłowi, który pełnił funkcję wiceprzewodniczącego, za wspólnie spędzone lata owocnej działalności. Wiktor przekazał swoją funkcję Józefowi Bieli oraz podziękował w imieniu maturzystów Dyrekcji, nauczycielom oraz Samorządowi.
Życzył wszystkim powodzenia podczas egzaminów !
W tę uroczystość włączyła się również współpracująca z Samorządem orkiestra REJ BAND, która zapewniła oprawę muzyczną tej uroczystości.

Wszystkim maturzystom życzymy „połamania pióra na egzaminach” oraz realizacji życiowych planów!

Samorząd Szkolny, REJ BAND oraz opiekunki
M. Malinowska i A. G. – Malisz

 

Zobacz zdjęcia