poniedziałek, 05 lipiec 2021 16:39

ODBIÓR ŚWIADECTW MATURALNYCH

Świadectwa maturalne będą do odbioru w dniu 05 lipca w godz. 9.00 – 14.00
za okazaniem dokumentu tożsamości.

27.08.21r. godz. 9.00 sala nr 3 – zarządzanie działalnością transportu i spedycji
komisja w składzie: Piotr Pułka – przewodniczący, M. Ziemian, A. Nowak
dla uczniów klasy 3SP i uczniów klasy 2SP

- 27.08.21r. godz. 9.00 sala nr 4 – historia
komisja w składzie: Krzysztof Halek – przewodniczący, E. Żak, K. Maciejewski, A. Kruczek
dla uczniów klasy 2PN, ucznia klasy 2GGS i uczniów klasy 2PKO

- 27.08.21r. godz. 9.00 sala nr 5 – matematyka
komisja w składzie: Wojciech Jodłowski – przewodniczący, A. Pietrzak, J. Bylica
dla ucznia klasy 1TS, uczennicy klasy 2SP, uczniów klasy 3T i ucznia klasy 2M

- 27.08.21r. godz. 11.00 sala nr 5 – chemia
komisja w składzie: Wojciech Jodłowski – przewodniczący, K. Smaroń, D. Kurek
dla ucznia klasy 2PT

- 30.08.21r. godz. 9.00 sala nr 3 – podstawy logistyki i magazynowania
komisja w składzie: Piotr Pułka – przewodniczący, M. Ziemian, A. Nowak
dla uczniów klasy 3SP

- 30.08.21r. godz. 9.00 sala nr 4 – język polski
komisja w składzie: Krzysztof Halek – przewodniczący, K. Kamyczura, M. Malinowska, T. Mitan-Szymańska
dla ucznia klasy 3N, ucznia klasy 2PTS, uczniów klasy 2PKO i uczennicy klasy 2H

- 30.08.21r. godz. 9.00 sala nr 5 – technologia robót zbr.-bet., kosztorysowanie robót bud.
komisja w składzie: Wojciech Jodłowski – przewodniczący, E. Gołębiowska, R. Tokarz
Technologia robót zbrojarsko-betoniarskich - dla uczniów klasy 1M
Kosztorysowanie robót budowlanych - dla ucznia klasy 2M

- 30.08.21r. godz. 11.00 sala nr 5 – podstawy ekonomii, symulacyjna firma handlowa
komisja w składzie: Wojciech Jodłowski – przewodniczący, M. Bisztyga-Pląder, A. Makselon-Kurek
Podstawy ekonomii - dla uczennicy klasy 2A
Symulacyjna firma handlowa - dla uczennicy klasy 2PH

- 30.08.21r. godz. 13.00 sala nr 3 – język niemiecki, język angielski
komisja w składzie: Piotr Pułka – przewodniczący, M. Piwowarczyk, M. Górka, M. Sordyl, K. Ogórek
J. niemiecki - dla uczniów klasy 3T, ucznia klasy 4T i ucznia klasy 4SP
J. angielski – dla ucznia klasy 1H

- 30.08.21r. godz. 13.00 sala nr 5 - podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
komisja w składzie: Wojciech Jodłowski – przewodniczący, Paweł Bzdek
dla uczniów klasy 1KZ

Spośród prawie 900 prac, nadesłanych do Warszawy na II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt: „Święte Słowa Stefana Kardynała Wyszyńskiego” znalazła się również uczennica naszej szkoły. Emilia Zadora z klasy 2M otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy!

Strona 1 z 181