W środę 7 lutego 2024 roku uczniowie i wolontariusze naszej szkoły z opiekunami p. Marzeną Malinowską oraz p. Marcjanną Fijał udali się do Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu, aby wspólnie przeżyć ostatnie dni karnawału. W zabawie karnawałowej uczestniczyli również seniorzy z Domu Pomocy Społecznej z Lubnia. Nasi uczniowie: Dziadkowiec Jarosław, Jasek Robert, Kuchnia Kacper, Wydra Dawid, Tokarz Piotr, Leśniak Paweł i Jędrocha Zuzanna jako zespół muzyczny REJ BAND swoją muzyką w fantastyczny sposób zachęcali seniorów do wspólnej zabawy. Wolontariusze zapraszali do tańca, umilali czas swoimi słodkościami. Przywieźli również książki, które zbierali wraz z biblioteką szkolną ZSTE im. Mikołaja Reja. Był to czas niezapomnianych wrażeń i radości! W końcu to ostatki! Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego spotkania!

Fijał Marcjanna