Samorząd Szkolny

Młodzi w działaniu

W dniu 25 października członkowie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, jako przedstawiciele społeczności uczniowskiej, wzięli udział w debacie online pod hasłem „Młodzi w działaniu” organizowanej przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Zobacz więcej...

Wycieczka do Ojcowa

W dniu 9 września 2021 roku młodzież naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce do Ojcowa.

Wszyscy, którzy w roku szkolnym 2020/2021 osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz członkowie Samorządu Szkolnego, Klubu Ośmiu i  Pocztu sztandarowego mogli podziwiać bogactwo przyrodnicze krajobrazów Ojcowskiego Parku Narodowego. To był słoneczny, piękny dzień, podczas którego zwiedziliśmy Muzeum Przyrodnicze, a w nim ekspozycję oraz prezentację filmową Ojcowskiego Parku Narodowego.

Niesamowite przeżycia czekały na nas w Jaskini Ciemnej, gdzie mogliśmy podziwiać nietoperze przygotowujące się do czasu zimowego. Z jaskini przeszliśmy do Zródełka Miłości, a następnie pod Bramę Krakowską. Z punktu widokowego , "Jonaszówka" mogliśmy podziwiać Dolinę Prądnika i Zamek w Ojcowie. W drodze powrotnej przeszliśmy Doliną Sąspowską w kierunku autokaru.

Mamy nadzieję,że wszyscy byli zadowoleni i miło spędzili czas!

Opiekunowie Samorządu!

 

ZOBACZ GALERIĘ

Zobacz więcej...

Kiermasz podręczników - etap II

 

W dniach 13 i 14 września 2021r. będzie możliwość zakupu podręczników od uczniów starszych klas w siedzibie Samorządu Szkolnego (obok sali nr 18).

 

13.09 uczniowie klas I pod opieką nauczycieli:

lekcja 1 - 1T

lekcja 2 - 1R/1A

lekcja 3 - 1N

lekcja 4 - 1HS

lekcja 5 - 1M

 

14.09 klasy II, III i IV

od 8.45 do 12.15 w przerwach lekcyjnych

 

Zaprasza Samorząd Uczniowski

Zobacz więcej...

Kiermasz podręczników - etap I

Uczniowie klas 2, 3, 4 proszeni są o przynoszenie (podpisanych ołówkiem: imię, nazwisko, klasa oraz cena) podręczników przeznaczonych do sprzedaży i składanie ich do pokoju Samorządu Szkolnego (obok sali nr 18) w dniach 6 - 8 września 2021r., w godzinach: 7.50 - 12.10.

Z góry dziękujemy za udział w naszej akcji.

Zobacz więcej...

Życzenia na NBowy Rok Szkolny

Z okazji rozpoczynającego się Roku Szkolnego 2020/2021 i w obliczu nowych wyzwań składamy wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Szkoły najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.

Wam, drodzy koledzy i koleżanki, życzymy aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień.

Samorząd Szkolny

Zobacz więcej...