Klasa 1M Technikum Budowlanego podczas lekcji z przedmiotów zawodowych w ramach tematycznych wycieczek programowych w dniu 13 czerwca 2023r. uczestniczyła w zajęciach praktycznych przeprowadzonych przez Pana Artura Wątor z Firmy Geodezyjnej w ramach lekcji technologii – pomiary geodezyjne. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z nowoczesnym sprzętem geodezyjnym oraz zasadami wykorzystania tego sprzętu w terenie. Poznali proces tworzenia map i planów oraz wykorzystania pomiarów geodezyjnych na każdym etapie realizacji obiektów budowlanych.
W dniu 14 czerwca br. uczniowie klasy 1M odwiedzili hurtownie i składy budowlane przy ul. Słowackiego w Myślenicach. Podczas zajęć zapoznali się ze sposobami i warunkami przechowywania oraz magazynowania materiałów i wyrobów budowlanych. Na koniec tych zajęć odpoczywaliśmy w lodziarni.

Organizator i opiekun Elżbieta Gołębiowska