Wydarzenia

Dzień Budowlańca – NASZE ŚWIĘTO!!!

Podtrzymując tradycję w dniu 28 września budowlańcy z naszej szkoły świętowali Dzień Budowlańca.
Pan Piotr Pułka – dyrektor szkoły witając uczniów i życząc im powodzenia w konkurencjach otworzył jednocześnie coroczne święto.

Dzień Budowlańca to dodatkowa, atrakcyjna forma zajęć dla uczniów kształcących się w zawodzie technik budownictwa. Z tej okazji nauczyciele przedmiotów zawodowych przygotowali wiele atrakcji, konkursów i nagród. Odbyły się zarówno rywalizacje drużynowe jak i indywidualne. Uczniowie uczestniczący w poszczególnych konkurencjach musieli wykazać się wiedzą teoretyczną z zakresu budownictwa, przepisów bhp obowiązujących na budowie, umiejętnością pracy zespołowej, kreatywnością i sprawnością fizyczną.
Dzień budowlańca integruje młodzież, uczy zdrowej rywalizacji, jest dobrą zabawą. Uczniowie klas budowlanych zaprezentowali nauczycielom, koleżankom i kolegom humorystyczne spojrzenie na branżę budowlaną. Tak więc - nauka poprzez zabawę – możliwa także w technikum.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą atmosferę. Gratulujemy zwycięzcom! Do zobaczenia za rok!!!
Nauczyciele „budowlańcy”

Zobacz zdjęcia